warka winiary

PRACOWNIA PALMETT
jest młodym, rozwijającym się biurem architektury krajobrazu. Połączenie działu projektowego i wykonawczego pozwala na szersze spojrzenie na kwestię sporządzania dokumentacji projektowej. Oferta naszej pracowni skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, którzy pragną zmienić przestrzeń swojego ogrodu, jak również do architektów, deweloperów, urzędów, którym możemy pomóc w przejściu procesu projektowego dotyczącego założeń miejskich, parkowych, osiedlowych.

W tym temacie oferujemy:


- projekty terenów zieleni we wszystkich fazach od koncepcji po projekty wykonawcze: otoczenia biur, projekty placów zabaw, parków, skwerów, przestrzeni osiedlowych, rewaloryzacji przestrzeni miejskich oraz aranżacje zieleni we wnętrzach
- wykonywanie profesjonalnych wizualizacji
- prowadzenie nadzoru autorskiego
- wykonywanie kosztorysów wykonawczych dla inwestycji terenów zieleni
- opracowywanie dokumentacji z zakresu inwentaryzacji dendrologicznych, gospodarki drzewostanem, projektów wycinki

Zakres działań projektowych uzupełnia oferta działu wykonawczego, dzięki doświadczeniu którego możliwe jest zlecenie nam realizacji wykonanych projektów. Doświadczenie oraz możliwości techniczne ekipy wykonawczej pozwalają na podejmowanie się wielu zadań o rozmaitej skali i poziomie skomplikowania.